Vacature: we zoeken een marketing-en communicatieadviseur

Vacature: we zoeken een marketing-en communicatieadviseur

Nieuws

Als onderdeel van het bedrijfsbureau zijn wij, drie Marketing- en communicatieadviseurs, vanuit onze expertise verantwoordelijk voor de marketing- en communicatie van Dimpact. Wij bruisen van de ideeën om de ontwikkelingen op ons vakgebied vorm te geven in onze groeiende en innovatieve organisatie. Vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar een professional die, samen met ons, wil bouwen aan de marketing en communicatie van onze landelijke organisatie Dimpact!  


 
Ben jij klaar om je stempel te drukken op de marketing- en communicatie binnen een organisatie die in transitie is? Wil jij graag een bijdrage leveren aan de digitale innovatie van de publieke dienstverlening? En ben jij iemand die graag ongebaande paden bewandelt richting nieuwe bestemmingen? Dan pas jij goed in ons informele en dynamische communicatieteam. 
 
Wij zijn op zoek naar iemand met een energieke en enthousiaste uitstraling, die altijd op zoek is naar nieuwe kansen en deze weet om te zetten in daadwerkelijke acties. Samen met de marketing- en communicatieadviseurs ben jij verantwoordelijk voor de marketing en communicatie van Dimpact. Of het nu gaat om interne of externe communicatie, jij weet precies hoe je de juiste boodschap overbrengt en hoe je onze communicatie naar een hoger niveau tilt.  

Wat je bij Dimpact gaat doen? 
 Help ons om de missie van Dimpact ‘verbinden en samenwerken aan de publieke dienstverlening van morgen’ op allerlei manieren vorm te geven. Denk mee hoe we onze leden, leveranciers, externe stakeholders en collega’s bereiken met de beste communicatie die er is! In deze rol ben jij verantwoordelijk voor het creëren van geweldige communicatiemiddelen, prettig leesbare nieuwsbrieven, onvergetelijke events en social media-uitingen die onze volgers inspireren en enthousiasmeren. Je krijgt veel ruimte voor jouw creativiteit en draagt je steentje bij aan de verdere professionalisering van onze communicatie. 

Je: 

 • levert een essentiële bijdrage aan de totstandkoming van de communicatiestrategie van Dimpact.  
 • geeft uitvoering aan en bewaakt communicatieplannen. 
 • adviseert en ondersteunt verschillende (innovatie)projecten en de transitie-opgave voor de komende jaren.   
 • stuurt bureaus aan voor het maken van communicatie-uitingen.  
 • adviseert en faciliteert bij kennisdeling, events en webinars.  
 • beheert en ontwikkelt de website, social media, nieuwsbrieven, promotiemateriaal, presentaties en de Dimpact-huisstijl.  
 • onderhoudt mediacontacten en stelt persberichten op.  
 • brengt verhalen van leden tot uiting in verschillende communicatiemiddelen zoals interviews en blogs.  

Wat breng je mee… 

Je: 

 • bent 32-36 uur per week beschikbaar en in voor een uitdaging. 
 • hebt een HBO- of academische opleiding in (bij voorkeur) communicatie, marketing, media of journalistiek. 
 • je hebt ruime aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie.  
 • teamspeler, flexibel en begripvol – dat ben jij! 
 • je hebt affiniteit met de overheid en de digitale transitie en/of publieksdienstverlening. 
 • je bent daadkrachtig, resultaatgericht en je hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel.  
 • je bent een sterke content-creator en schrijver. 
 • je hebt kennis van Google Analytics en beheer van Sociale Media posts. 
 • je hebt ervaring met contentmanagementsystemen voor website en social intranet. 
   

Wat bieden wij… 

 • een uitdagende en afwisselende functie waarin je veel vrijheid en verantwoordelijkheid krijgt. 
 • een prettige werksfeer waar samenwerking centraal staat. 
 • een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. IKB).  
 • volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.  
 • een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband.  
 • veel flexibiliteit en de mogelijkheid om hybride te werken.  
 • gezellige bedrijfsuitjes en natuurlijk een prachtig team om mee samen te werken!  


De coöperatie Dimpact 
In een wereld waarin technologische, juridische en maatschappelijke innovaties elkaar steeds sneller opvolgen, staan gemeenten voor een grote opgave. De digitale innovatie van dienstverlening aan inwoners en bedrijven moet versneld worden, en dat kunnen ze niet alleen. Ruim 40 Nederlandse gemeenten werken samen, co-creëren en leren van elkaar binnen de onafhankelijke coöperatie Dimpact. Zo kunnen onze leden hun dienstverleningsambities waarmaken, altijd met de behoeften van hun inwoners en lokale bedrijven als basis.  

Dimpact is van gemeenten en is er voor gemeenten. Onze leden hebben een gedeelde ambitie: oplossingen initiëren en realiseren voor de publieke dienstverlening van morgen. Ervoor zorgen dat in alle Nederlandse gemeenten de publieke dienstverlening optimaal voor elkaar is. Dimpact is al 16 jaar toonaangevend in digitale dienstverlening. Met een kleine hechte groep, wordt gewerkt aan ambitieuze doelstellingen. Samenwerken is de belangrijkste kernwaarde. 
Kijk voor informatie over Dimpact op: https://www.dimpact.nl 

Ben jij of ken jij de marketing- en communicatieadviseur die we zoeken? 

Laat het ons weten! Indien je interesse hebt in deze functie stuur dan je CV en motivatie naar Thomas Morssink van tweeaconnect (thomas.morssink@tweeaconnect.nl). Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen via het nummer 06-51339014. 

Doe mee en deel mee in de voordelen van de vereniging